Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KABEL ŚWIATŁOWODOWY ZEWNĘTRZNY SM DAC 2J 1.2kN

KABEL ŚWIATŁOWODOWY ZEWNĘTRZNY SM DAC  2J 1.2kN
1,35 zł
1,35 zł
/ szt.
PayPoOdroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz. Więcej informacji

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPoPayPo
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdż swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny

KABEL ŚWIATŁOWODOWY ZEWNĘTRZNY
SM DAC 2J
CENA ZA 1 METR!

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

  • Światłowód jednomodowy
  • Liczba włókien: 2
  • Typ włókna 9/125
  • Możliwość bezpośredniego kładzenia w ziemi
  • Ochrona przed przenikaniem wilgoci
  • Odporność na odkształcenia

ZASTOSOWANIE

Kabel światłowodowy zewnętrzny do bezpośredniego zakopania w ziemi DAC.

OPIS PRODUKTU

Kabel DAC (ang. Direct Access Cable) jest bardzo lekkim kablem dielektrycznym, z centralną tubą, przeznaczonym do bezpośredniego zakopania w ziemi. Charakteryzuje się bardzo małą średnicą zewnętrzną, co ułatwia jego instalację. W swojej budowie posiada zabezpieczenia przed przenikaniem wzdłużnym wody. Jest wytrzymały na zgniatanie oraz rozciąganie. Zastosowany element usztywniający w powłoce zewnętrznej gwarantuje zginanie kabla tylko w jednej płaszczyźnie.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

  • Grupa produktu: Kabel zewnętrzny
  • Standard włókna: ITU-TG.657.A1
  • Odporność na odkształcenia: tak
  • Bezhalogenowy (zgodnie z EN 50267-2-2): tak
  • Ochrona przed wzdłużnym przenikaniem wilgoci: tak
  • Gryzonioodporny: nie
  • Tuba: centralna
  • Typ włókna: SM
  • Powłoka zewnętrzna: PP (Polipropylen)
  • Kolor powłoki zewnętrznej: pomarańczowy
  • Grubość powłoki zewnętrznej: 1.5mm
  • Zakres temperatury pracy: -30°C / +70°C
  • Zakres temperatury instalacji: -10°C / + 50°C
  • Zakres temperatury składowania/transportu: -30°C / +70°C

BUDOWA KABLA

BUDOWA KABLA

CHARAKTERYSTYKA KABLA

  • Nazwa: DAC 2J
  • Konstrukcja: 2 x SM (1x2)
  • Promień gięcia [ mm ]: 60
  • Waga [ kg/km ]: 28
  • Średnica [ mm ]: 5.9
  • Maks. siła naprężająca [ N ]: 1200

CHARAKTERYSTYKA WŁÓKNA

  • Typ włókna: Włókno jednomodowe 9/125nm wg
  • : ITU-T G.657.A1 IEC-60793-2-50, B6-A1
  • Średnica pola modu: 1310nm [Pm] : 9.2 ± 0.3
  • Średnica pola modu ; 1550nm [Pm]: 10.2 ± 0.4
  • Niecentryczność pola modu [%]: Max. 6
  • Niecentryczność rdzenia/powłoki pierwotnej włókna [Pm]: Max. 0.4
  • Średnica powłoki pierwotnej włókna [Pm]: 125.± 0.5
  • Niecentryczność średnica płaszcza [%]: Max. 0.6
  • Średnica pokrycia bezbarwna [Pm]: 242 ± 5
  • Średnica pokrycia, w kolorze [Pm]: 254 ± 7
  • Niecentryczność płaszcz/powłoka pierwotna włókna [Pm]: Max. 8
  • Zakres temperatury pracy; -60°C to+85°C [DB/km]: Max. 0.05
  • Czułość na zginanie- 10 obrotów wokół Ø30mm-1550nm [Db]: Max.0.1
  • Czułość na zginanie – 10 obrotów wokół Ø30mm-1625nm [Db]: Max.03
  • Czułość na zginanie – 1 obrót wokół Ø20mm -1550nm [Db]: Max. 0.75
  • Czułość na zginanie -1 obrót wokół Ø20mm- 1625nm [Db]: Max.1.5
  • Długość fali odcięcia [Nm]: Max.1260
  • Długość fali dla dyspresji zerowej [Nm]: 1300- 1322
  • Spadek zerowej dypresji [Ps/nm²km]: Max. 0.090
  • Dypresja chromatyczna; 1285nm- 1330nm [Ps/nm.km]: Max. 3.0
  • Dypresja chromatyczna 1550nm [Ps/nm.km]: Max. 17.0
  • Dypresja chromatyczna 1625nm [Ps/nm.km]: Max. 21.0
  • Wartość wzorca łacza PMD Q [Ps/vkm]: Max. 0.20
  • Max. tłumienie 1383nm: 0.29
  • Max. tłumienie 1550nm: 0.19
  • Grupowy współczynnik refrakcji 1330nm: 1.14671
  • Grupowy współczynnik refrakcji; 1550nm: 1.14675
  • Grupowy współczynnik refrakcji 1625nm: 1.01.4680

Producent
Zastosowanie
Zewnętrzne
Ilość włókien
2
Rodzaj włókna
Jednomodowe
Typ włókna
G.657A1
Typ włókna
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel