Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 10M EASY FLEX SC/APC - SC/APC G657.B3

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 10M EASY FLEX SC/APC - SC/APC G657.B3

Cena katalogowa37,50 zł
39,75 zł
/ szt.
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
14 dni na łatwy/darmowy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz.

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPoPayPo
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdż swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM
10M EASY FLEX SC/APC - SC/APC G657.B3

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 
10M EASY FLEX SC/APC - SC/APC G657.B3

Najważniejsze cechy

  • Długość: 10 metrów
  • Wtyk SC/APC - SC/APC
  • Patchcord SIMPLEX singlemode (jednomodowy)
  • Typ włókna G657.B3
  • Odporność na zginanie
  • Po związaniu supła na kablu strata wynosi zaledwie 0,1 dB

Opis produktu

Patchcord światłowodowy z serii EASY FLEX posiada włókno G657.B3, które wyróżnia bardzo duża odporność na zginanie. Kabel można owijać dookoła przedmiotów, przeprowadzać wzdłuż ściany i narożników. Produkt ten idealnie nadaje się do używania w mieszkaniu abonenta, ponieważ jego przeprowadzenie nie stanowi żadnego problemu. Patchcord jest kompatybilny ze standartem ITU-T G.652D, umożliwia wykonanie spawu fuzyjnego przy niewielkiej stracie. Patchcord światłowodowy z serii EASY FLEX jest to idealne rozwiązanie do podłączenia wewnątrz mieszkania abonenta.

Producent
Zastosowanie
Wewnętrzne
Ilość włókien
Simplex
Rodzaj włókna
Jednomodowe
Długość patchcordu
5 m - 10 m
Typ włókna
SM G.657B3
Typ włókna
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel